Jaroslav Šíma slaví narozeniny!
Přidáno - 22.04.2017 (07:47:39)

Jaroslav Šíma slaví 22. dubna 2017 své šedesátiny!

Jaroslav je výborný dlouholetý  cvičitel, funkcionář a nyní také chovatel německých krátkosrstých ohařů, vůdce na zkouškách od vloh po všestranné. Je dlouholetý člen dozorčí rady a nyní člen výboru našeho klubu.

Pro náš klub odvádí velice záslužnou práci. Více než patnáct let každoročně organizuje poslední středu v měsíci srpnu Klubové podzimní zkoušky ve svém MS Miřenice, s krásným posezením v Nalžovských horách. Samozřejmě za pomoci manželky Dany, a nyní i syna, který, jak se zdá, bude pokračovat v lovecké kynologii.

Měl řadu výborných psů a fen NKO. Není možné na tomto místě nevzpomenout jeho výborného chovného psa Hektora od Nezdického potoka / nar. 1994 /, který nejen dobře pracoval, ale hlavně dával výborné potomstvo.

Jaroslave, do dalších let přejeme mnoho chovatelských, cvičitelských a osobních úspěchů.

Ale hlavně dobré zdraví!

V Jizerním Vtelně dne  21. dubna 2017