Facebook
Výstava psů Kačina
Přidáno - 01.06.2014 (18:55:21)
Výstava psů, Kutná Hora - Kačina, 31. 5. 2014
Posuzovali: Jaroslav Krystl - všechny třídy psů, Václav Koldinský všechny třídy fen

Psi
třída štěňat

Clif z Velkých dolin o: Willy vom Geestmoor
Nar.: 10.1.2014 m: Chera z Čeperáku
Velmi nadějný maj.: Michal Sapár

třída mladých
Argo od Tekly o: Nox z Bilice
Nar.: 26.5.2013 m: Meri z Vinného kraje
Výborný 3 maj.: Miroslav Čermák
Argo z Pochvalovského podlesí o: Marley ze Štípek
Nar.: 22.5.2013 m: Getty z Mešinské hájovny
Nenastoupil maj.: Luboš Rychlík
Baron od Červenického potoka o: Wax z Knollovy školy
Nar.: 27.5.2013 m: Agira od Červenického potoka
Velmi dobrý maj.: Věra Šimáková
Cid z Turovských luk o: Rap z Jaroslavských polí
Nar.: 20.3.2013 m: Gamba z Mešinské hájovny
Dobrý maj.: Jaroslav Matěna
Cir z Turovských luk o: Rap z Jaroslavských polí
Nar.: 20.3.2013 m: Gamba z Mešinské hájovny
Výborný 2 maj.: František Kaplan
Dag Boy Pepinos o: Aaron vom Engelsheim
Nar.: 10.3.2013 m: Nora od Nezdického potoka
Velmi dobrý maj.: Blanka Kubálková
Graf od Gložinica o: Horn od Gložinica
Nar.: 1.7.2013 m: Greta od Turudiča
Odstoupil maj.: Radko Múdry
Igo Afoli o: Draco Jasénky
Nar.: 18.3.2013 m: Diana z Čimelických strání
Výborný 1, CAJC, BOJ maj.: Josef Musil
Nik od Borovanské tůně o: Jasan od Borovanské tůně
Nar.: 6.5.2013 m: Ajša od Cikánského potoka
Velmi dobrý maj.: Jiří Kotlík

mezitřída
Ajax z Borovnických lesů o: Emir Roncalli Špalíček
Nar.: 5.7.2012 m: Lotty z Brettova dvora
Dobrý maj.: Jiří Benda
Gregor z Potoňskej lúky o: Ivan Di San Fiorano
Nar.: 15.7.2012 m: Viky z Potoňskej lúky
Výborný 1, CAC maj.: Věra Tichá
Jasan z Davle Vinic o: Pax z Potoňskej lúky
Nar.: 23.2.2013 m: Hela z Ouhelí
Velmi dobrý 2 maj.: František Slavík

třída otevřená

Atos od Postolovského dvora o: Igor z Husína
Nar.: 29.4.2012 m: Chela z Knollovy školy
Výborný 3 maj.: Roman Moravec
Brit Boy Pepinos o: Ataman Duma Kazana
Nar.: 22.10.2011 m: Nora od Nezdického potoka
Velmi dobrý maj.: MVDr. Slavomír Šticha
Hard od Čertova stolu o: Mik Kořenice
Nar.: 23.3.2012 m: Ulla vom Gleistal
Dobrý maj.: Ladislav Adam
Joker z Mešinské hájovny o: Scout vom Riverwoods
Nar.: 16.5.2012 m: Cita z Mešinské hájovny
Výborný 1, CAC maj.: Zdeněk Valský
Leon od Borovanské tůně o: Igor z Husína
Nar.: 22.6.2010 m: Juna od Borovanské tůně
Velmi dobrý maj.: Jiří Kotlík
Megi od Borovanské tůně o: Jasan od Borovanské tůně
Nar.: 10.6.2011 m: Ajša od Cikánského potoka
Výborný 2, res. CAC maj.: Jan Kotlík
Soky Kořenice o: Ador Liškův liol
Nar.: 29.3.2012 m: Mera Kořenice
Odstoupil maj.: Zdeněk Štádler
Union Jack ze Záveské ovčárny o: Amor Liškův liol
Nar.: 16.4.2012 m: Faty z Oklíkova
Výborný 4 maj.: František Šubrt
Xero od Klapavce o: Igor z Husína
Nar.: 17.3.2012 m: Ura od Klapavce
Výborný maj.: Karel Kinzel
Zor Javořice o: Dar z Břilické zátoky
Nar.: 11.5.2012 m: Zenia vom Osterberg
Velmi dobrý maj.: Jiří Hejda

třída pracovní
Alan z Polabské Lhoty o: Astor od Chvalovického rybníka
Nar.: 9.7.2012 m: Era Afoli
Velmi dobrý maj.: Lukáš Bárta
Argo z Lyské Černavy o: Igor z Husína
Nar.: 21.6.2011 m: Ina ze Tchořovic
Výborný 4 maj.: Jaroslav Procházka
Astor z Polabské Lhoty o: Astor od Chvalovického rybníka
Nar.: 9.7.2012 m: Era Afoli
Výborný maj.: Jan Bárta
Atos ze Sloupnických lesů o: Ibis od Nezdického potoka
Nar.: 12.5.2011 m: Lady z Knollovy školy
Velmi dobrý maj.: Miloš Hájek
Bajk z Bílého mlýnku o: Hary z Kuželova Ranče
Nar.: 8.5.2012 m: Asta ze Šmídovky
Velmi dobrý maj.: Vladimír Fiala
Brit z Krzáku o: Ataman Duma Kazana
Nar.: 1.1.2011 m: Cita z Milavečských mohyl
Výborný maj.: Sabina Kosová
Brok od Bojanovského smrku o: Rap z Jaroslavských polí
Nar.: 9.1.2011 m: Gina z Klobouckého lesa
Nenastoupil maj.: Martin Mach
Cvik z Bysterského revíru o: Pinó z Potoňskej lúky
Nar.: 26.12.2009 m: Aura z Bysterského revíru
Výborný 3 maj.: Josef a Růžena Brummerovi
Monty z Jeklíku o: Mik Kořenice
Nar.: 2.7.2010 m: Ola Fransto
Výborný 2, res. CAC maj.: Václav Motejzík
Nick ze Štípek o: Quent von Gottlesbrunnerhof
Nar.: 27.7.2011 m: Nessi z Bilice
Výborný 1, CAC, Klubový vítěz maj.: Vendula Kůrková

Feny
třída mladých

Aida z Pochvalovského podlesí o: Marley ze Štípek
Nar.: 22.5.2013 m: Getty z Mešinské hájovny
Velmi dobrá maj.: Vendula Kramářová
Aila od Tekly o: Nox z Bilice
Nar.: 26.5.2013 m: Meri z Vinného kraje
Velmi dobrá maj.: Václav Buchtele
Babette z Edmaru o: Marley ze Štípek
Nar.: 17.3.2013 m: Aida z Krzáku
Nenastoupila maj.: Lenka Košařová
Ceta z Turovských luk o: Rap z Jaroslavských polí
Nar.: 20.3.2013 m: Gamba z Mešinské hájovny
Výborná maj.: Josef Slavík
Cida z Turovských luk o: Rap z Jaroslavských polí
Nar.: 20.3.2013 m: Gamba z Mešinské hájovny
Velmi dobrá maj.: Vladislav Kolář
Cilka Hamrštein o: Rambo z Chlumína
Nar.: 27.8.2013 m: Alma Keiviento
Výborná maj.: Jiřina Brožová
Cilka z Turovských luk o: Rap z Jaroslavských polí
Nar.: 20.3.2013 m: Gamba z Mešinské hájovny
Výborná 3 maj.: Jaroslav Jílek
Cira z Turovských luk o: Rap z Jaroslavských polí
Nar.: 20.3.2013 m: Gamba z Mešinské hájovny
Výborná 1, CAJC maj.: Ivan Kaplan
Dixi Boy Pepinos o: Aaron vom Engelsheim
Nar.: 10.3.2013 m: Nora od Nezdického potoka
Odstoupila maj.: Jaromír Pokorný
Era Moravský Šternberk o: Argo od Bojanovského smrku
Nar.: 27.4.2013 m: Cora Moravský Šternberk
Výborná maj.: Josef Ouřetský
Flora z Břilické zátoky o: Onyx z Českého lesa
Nar.: 19.2.2013 m: Brita z Potoňskej lúky
Výborná maj.: Bohumil Holakovský
Nora od Borovanské tůně o: Jasan od Borovanské tůně
Nar.: 6.5.2013 m: Ajša od Cikánského potoka
Výborná 4 maj.: František Šubrt
Zora od Klapavce o: Igor z Husína
Nar.: 24.4.2013 m: Ura od Klapavce
Výborná 2 maj.: Karel Kinzel

třída mezitřída
Arna z Polabské Lhoty o: Astor od Chvalovického rybníka
Nar.: 9.7.2012 m: Era Afoli
Dobrá maj.: Stanislav Bárta
Bara z Mutěnických rybníků o: Akim od Včelých úlů
Nar.: 11.10.2012 m: Jola z Pelhřimova
Velmi dobrá 4 maj.: Jiří Šídlo
Cira z Keblouky o: Bar ze Semického revíru
Nar.: 16.6.2012 m: Gábina z Ranského letiště
Velmi dobrá maj.: Lubor Libich
Gita z Čimelických strání o: Gery od Milavečských mohyl
Nar.: 21.9.2012 m: Cira z Čimelických strání
Výborná 3 maj.: Vratislav Sýkora
Jora ze Smědé o: Lomar z Bilice
Nar.: 23.9.2012 m: Orka ze Srbeckých luhů
Nenastoupila maj.: Přemysl Malý
Kelly z Haškovy Lipnice o: Igor z Martinických hájů
Nar.: 8.6.2012 m: Iris z Haškovy Lipnice
Výborná 2, res. CAC maj.: Josef Kořínek
Kira ze Žandovských vrchů o: Pik z Očkovskej doliny
Nar.: 2.7.2012 m: Hera ze Žandovských vrchů
Velmi dobrá maj.: Zdeněk Kraus
Kora ze Žandovských vrchů o: Pik z Očkovskej doliny
Nar.: 2.7.2012 m: Hera ze Žandovských vrchů
Výborná 1, CAC maj.: Lubomír Krátký

třída otevřená
Ada z Pertolticka o: Astor od Chvalovického rybníka
Nar.: 10.4.2011 m: Zora z Pertolticka
Velmi dobrá maj.: Ladislava Konečná
Ajka z Pertolticka o: Astor od Chvalovického rybníka
Nar.: 10.4.2011 m: Zora z Pertolticka
Výborná maj.: Čestmír Rathouz
Cora z Keblouky o: Bar ze Semického revíru
Nar.: 16.6.2012 m: Gábina z Ranského letiště
Dobrá maj.: Jaroslav Procházka
Cypsi-Sacha vom Perlbachtal o: Yankee vom Moosbach
Nar.: 31.10.2012 m: Nina vom Perlbach
Výborná 3 maj.: Zdeněk Polanský
Eufórie z Chlumína o: Dan z Ploskovických zámků
Nar.: 20.5.2010 m: Rennie z Chlumína
Výborná 4 maj.: Josef Havel
Fany z Podřipských hájů o: Best Baron od Habrovického rybníka
Nar.: 8.4.2012 m: Hexa od Hradu Lukova
Výborná maj.: Josef Šabacký
Freya Theogonia Black o: Basco vom Osterberg
Nar.: 2.9.2012 m: Aghra Theogonia
Výborná 2, res. CAC Maj.: Jindřich Buchal
Gaja od Čertova stolu o: Mik Kořenice
Nar.: 20.8.2011 m: Ulla vom Gleistal
Dobrá maj.: Ladislav Sláma
Chensi z Mešinské hájovny o: Atari Jasénky
Nar.: 11.3.2011 m: Eira z Mešinské hájovny
Dobrá maj.: Hana Pavlová
Juna z Husína o: Atos od Milotických jezer
Nar.: 30.5.2012 m: Jesie z Pelhřimova
Výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB maj.: Karel Stejskal
Riva od Nezdického potoka o: Ador Liškův liol
Nar.: 21.4.2012 m: Norma od Nezdického potoka
Velmi dobrá maj.: Jaromír Pokorný

třída pracovní
Amalie z Lipového dvora o: Vayt Šípová
Nar.: 7.7.2011 m: Hanny od Blatského rybníka
Dobrá maj.: Bc. Ondřej Kopista
Hila od Blavy o: Jorbaháti Nimród Disco
Nar.: 10.6.2012 m: Norka z Potoňskej lúky
Odstoupila maj.: Jiří Branda
Chuckie z Mešinské hájovny o: Atari Jasénky
Nar.: 11.3.2011 m: Eira z Mešinské hájovny
Velmi dobrá maj.: Jaroslav Soukup
Katy ze Žandovských vrchů o: Pik z Očkovskej doliny
Nar.: 2.7.2012 m: Hera ze Žandovských vrchů
Velmi dobrá 3 maj.: Václav Petránek
Rona od Nezdického potoka o: Ador Liškův liol
Nar.: 21.4.2012 m: Norma od Nezdického potoka
Výborná 1, CAC maj.: Jindřich Flaxa
Zorka Javořice o: Dar z Břilické zátoky
Nar.: 11.5.2012 m: Zenia vom Osterberg
Výborná 2, res. CAC maj.: Pavel Bogacz

třída vítězů
Chikita z Býchorska o: Best Baron od Habrovického rybníka
Nar.: 26.6.2009 m: Dora z Býchorska
Výborná 1, CAC maj.: Luboš Hála
Všechna práva vyhrazena © 2007 Klub krátkosrstý ohař | Web by Core Trade s.r.o.| HTML | CSS | SEO